Drodzy klienci, chcielibyśmy poinformować Was o przerwie technicznej dnia 28.09.2020. Tego dnia nie będą realizowane żadne wysyłki. Zamówienia zostaną odesłane następnego dnia roboczego. Dziękujemy za wyrozumiałość. 

Geosiatki

Geosiatki (georuszty) są używane do wzmocnienia gruntu. W naszym asortymencie występują jednoosiowe monolityczne geosiatki, które są produkowane z wysokiej jakości polietylenu (HDPE), sztywne dwuosiowe monolityczne geosiatki wykonane z polipropylenu (PP), opracowane specjalnie do wzmacniania gruntu i polepszania cech podłoża i dalej trójosiowe monolityczne geosiatki produkowane z polipropylenu ( PP). Trójosiowa geosiatka jest następcą dwuosiowych geosiatek.

Monolityczne geosiatki są wykonane z jednej części arkusza z tworzywa sztucznego, który jest poddawany obróbce w celu osiągnięcia ostatecznego kształtu. Geosiatki są produkowane w kilku wariantach wytrzymałościowych, zależnych od przeznaczenia.

Jednoosiowe geosiatki są używane do wzmocnienia zboczy, oporowych ścian, mostowych przyczółków, do wykonywania geokratowych struktur, do rekultywacji osuwisk.

Dwuosiowe geosiatki są przeznaczone do zwiększenia nośności podłoży np: jako warstwy podkładowe pod drogi lub pod tory kolejowe.

Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?