+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Stabilizacja stoku

stabilizacja stoku

Zbocza są wzmocnione dzięki możliwym osuwiskom, jeśli są zbudowane w miejscach, gdzie podłoże jest miękkie lub niestabilne. Antyerozyjne geosiatki, geotekstylia, geokomórki lub geosety są wykorzystywane do zapobiegania temu zjawisku, działając w ten sposób jako kontrola erozji.

Mogą być wykonane z naturalnych materiałów, w którym to przypadku mówimy o tymczasowym wzmocnieniu skarp, ta kategoria obejmuje geokraty i geotekstylia, które dodatkowo pomagają przywrócić roślinność. Zwykle jest zrobiony z kokosa lub juty. Trwała wersja tych geosiatek jest wykonana z polietylenu wysokiej gęstości i polipropylenu (HDPE / PP).

Jeśli potrzebujemy szybko zestalić i zainstalować kontrolę erozji, pracujemy z geokomórkami przypominającymi struktury plastra miodu. To właśnie ta struktura jest opalana materiałem wzmacniającym, najczęściej glebą lub kamieniem, co zapewnia stabilność i siłę powstałej konstrukcji.

Geosety stalowe są stosowane głównie jako ochrona przeciwerozyjna ścian skalnych, ale są również stosowane w ogrodzeniach. Są łatwe w obsłudze i łatwe w instalacji.

Liczba produktów: 6
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00