Drodzy klienci, chcielibyśmy poinformować Was o przerwie technicznej dnia 28.09.2020. Tego dnia nie będą realizowane żadne wysyłki. Zamówienia zostaną odesłane następnego dnia roboczego. Dziękujemy za wyrozumiałość. 

Stabilizacja stoku

Zbocza są wzmocnione dzięki możliwym osuwiskom, jeśli są zbudowane w miejscach, gdzie podłoże jest miękkie lub niestabilne. Antyerozyjne geosiatki, geotekstylia, geokomórki lub geosety są wykorzystywane do zapobiegania temu zjawisku, działając w ten sposób jako kontrola erozji.

Mogą być wykonane z naturalnych materiałów, w którym to przypadku mówimy o tymczasowym wzmocnieniu skarp, ta kategoria obejmuje geokraty i geotekstylia, które dodatkowo pomagają przywrócić roślinność. Zwykle jest zrobiony z kokosa lub juty. Trwała wersja tych geosiatek jest wykonana z polietylenu wysokiej gęstości i polipropylenu (HDPE / PP).

Jeśli potrzebujemy szybko zestalić i zainstalować kontrolę erozji, pracujemy z geokomórkami przypominającymi struktury plastra miodu. To właśnie ta struktura jest opalana materiałem wzmacniającym, najczęściej glebą lub kamieniem, co zapewnia stabilność i siłę powstałej konstrukcji.

Geosety stalowe są stosowane głównie jako ochrona przeciwerozyjna ścian skalnych, ale są również stosowane w ogrodzeniach. Są łatwe w obsłudze i łatwe w instalacji.

Liczba produktów: 5
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?