Drodzy klienci, chcielibyśmy poinformować Was o przerwie technicznej dnia 28.09.2020. Tego dnia nie będą realizowane żadne wysyłki. Zamówienia zostaną odesłane następnego dnia roboczego. Dziękujemy za wyrozumiałość. 

Agrowłókniny i agrotkaniny

Oferujemy kryjące, mulczowane i agrowłókniny i agrotkaniny, których własności pozwalają na wiele ich zastosowań. Chronią przed mrozem, ptakami lub mogą być używane do mulczowania.

Najcieńsza, zwykle białe agrowłókniny o gramaturze 17 g/m2 jest stosowana do ochrony roślin przed szkodnikami i nie sprzyjającą pogodą. Na jesień, możemy owinąć je tkaniną i tak prawidłowo zazimować. Co więcej, biały kolor odbija światło, a tym samym chroni rośliny owocujące w upalne dni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Mulczowane agrowłókniny o gramaturze 50 g/m2 obejmują produkty wykonane z naturalnych materiałów, które po kilku latach się rozkładają. Dostarczają one wtedy składników odżywczych dla roślin. Najpowszechniej stosowane są do ozdobnych klombów, gdzie zapobiegają porostowi chwastów.

Czarne agrotkaniny utrzymują równowagę w temperaturze i wilgotności gleby. Przez nieprzepuszczalną światło słoneczne warstwę, zapobiegają wzrostowi chwastów. Geowłókniny o największych gramaturach mogą być stosowane w budownictwie, jako separacja różnych warstw ziemi lub jako ochrona przy budowie chodników, przy jeziorach lub innych składnikach ogrodu.

Dzięki swoim właściwościom geowłókniny mają szeroki zakres zastosowań. Mogą być wykorzystywane w komercyjnych i ozdobnych ogrodach, piaskownicach i basenach.

Liczba produktów: 10
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?