Szanowni klienci, niestety w chwili obecnej wszystkie firmy kurierskie są bardzo zajęte i w zwiazku z tym dochodzi do opóźnień w dostawach. Dostawa towaru może trwać aż 3-4 dni od dnia wysyłki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Agrowłókniny i agrotkaniny

Obrzeże trawnikowe

Oferujemy kryjące, mulczowane i agrowłókniny i agrotkaniny, których własności pozwalają na wiele ich zastosowań. Chronią przed mrozem, ptakami lub mogą być używane do mulczowania.

Najcieńsza, zwykle białe agrowłókniny o gramaturze 17 g/m2 jest stosowana do ochrony roślin przed szkodnikami i nie sprzyjającą pogodą. Na jesień, możemy owinąć je tkaniną i tak prawidłowo zazimować. Co więcej, biały kolor odbija światło, a tym samym chroni rośliny owocujące w upalne dni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Mulczowane agrowłókniny o gramaturze 50 g/m2 obejmują produkty wykonane z naturalnych materiałów, które po kilku latach się rozkładają. Dostarczają one wtedy składników odżywczych dla roślin. Najpowszechniej stosowane są do ozdobnych klombów, gdzie zapobiegają porostowi chwastów.

Czarne agrotkaniny utrzymują równowagę w temperaturze i wilgotności gleby. Przez nieprzepuszczalną światło słoneczne warstwę, zapobiegają wzrostowi chwastów. Geowłókniny o największych gramaturach mogą być stosowane w budownictwie, jako separacja różnych warstw ziemi lub jako ochrona przy budowie chodników, przy jeziorach lub innych składnikach ogrodu.

Dzięki swoim właściwościom geowłókniny mają szeroki zakres zastosowań. Mogą być wykorzystywane w komercyjnych i ozdobnych ogrodach, piaskownicach i basenach.

Liczba produktów: 14
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00