+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Folie

Folie

Folie ogrodnicze są bardzo pomocne w domu, ogrodzie i w budownictwie. Folie moża użyć przy paleniskach, w szklarniach lub na plantacjach.

Bariera korzeniowa reguluje rozrastanie się korzeni w nieporządanych miejscach. Zastosowanie folii przeciwkorzennej pozwoli kontrolować wzrost korzeni drzew, krzewów czy bambusów. Zapobiegają poszkodzeniu sieci dróg, tarasów, kostki brukowej, chodników, fundamentów budynków, piwnic, podjazdów czy basenów. Bariery są przyjazne dla środowiska.

Folie przeciwkorzenne można stosować również jako palisadę. Wykonane są z polietylenu o dużej gęstości (HDPE), który jest odporny na promieniowanie UV i nie wyłącza do ziemi szkodliwe substancje. Po zastosowaniu folia tworzy doskonałą elastyczną membranę. Folia przeciwkorzenna chroni również rośliny przed atakiem mikroorganizmów, pleśni i grzybów.

System regulacji korzeni jakim są folie przeciwkorzenne stosuje się przy sadzeniu nowych drzew lub też przy odnawianiu (przycinaniu) korzeni. Bariery korzeniowe pomagają zachować zdrowie i dobry wygląd drzew.

Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00