+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Obrzeże trawnikowe

Obrzeże trawnikowe

Obrzeża trawnikowe plastikowe, krawężniki trawnikowe czy też płotki ogrodowe nadają się do oddzielenia trawników od klombów czy chodników. Łatwo się je instaluje oraz dobrze się z nimi pracuje, w zależności od potrzeb oraz miejsca zastosowania. Oferujemy obrzeża trawnikowe plastikowe, obrzeża trawnikowe metalowe oraz płotki ogrodowe z naturalnych materiałów, takie jak bambusowe płotki czy płotki ogrodowe z wikliny.

Obrzeża plastikowe zapobiegają rozrastaniu się trawy przez system korzeniowy roślin. Dzięki swojej plastyczności zastosować je można na nierównym terenie czy też za ich pomocą wytworzyć piękne aleje w ogrodzie. 

Obrzeża trawnikowe metalowe to krawężniki wykonane z ocynkowanej blachy, które są łatwe do zainstalowania. Kawężniki te są bardzo wytrzymałe i nie wymagają żadnych elementów kotwiących. 

Płotki ogrodowe takie jak płotek bambusowy to świetne rozwiązanie do ogrodu, w którym chcemy uzyskać naturalny lub egzotyczny charakter. W porównaniu do płotków ogrodowych z wikliny są trwalsze i odporniejsze.

Liczba produktów: 9
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00