Szanowni klienci, niestety w chwili obecnej wszystkie firmy kurierskie są bardzo zajęte i w zwiazku z tym dochodzi do opóźnień w dostawach. Dostawa towaru może trwać aż 3-4 dni od dnia wysyłki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Obrzeże trawnikowe

Obrzeże trawnikowe

Obrzeża trawnikowe plastikowe i krawężniki trawnikowe lub też płotki ogrodowe nadają się do oddzielenia trawników od klombów czy chodników. Łatwo się je instaluje oraz dobrze się z nimi pracuje w zależności od potrzeb. Oferujemy obrzeża trawnikowe plastikowe, obrzeża trawnikowe metalowe oraz płotki ogrodowe z naturalnych materiałów, takie jak bambusowe płotki czy płotki ogrodowe z wikliny.

Obrzeża plastikowe zapobiegają rozrastaniu trawy oraz systemu korzeniowego roślin. Dzięki swojej plastyczności zastosować je można w nierównym terenie czy też za ich pomocą wytworzyć piekne aleje w ogrodzie.

Obrzeża metalowe to krawężniki wykonane z ocynkowanej blachy, z które są łatwe do zainstalowania. Są bardzo wytrzymałe i nie wymagają żadnych elementów kotwiących.

Płotki ogrodowe takie jak płotek bambusowy to świetne rozwiązanie do ogrodu, w którym chcemy uzyskać  naturalny lub egzotyczny charakter. W porównaniu do płotków ogrodowych z wikliny są trwalsze i odporniejsze.

Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00