Szanowni klienci, niestety w chwili obecnej wszystkie firmy kurierskie są bardzo zajęte i w zwiazku z tym dochodzi do opóźnień w dostawach. Dostawa towaru może trwać aż 3-4 dni od dnia wysyłki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Osłony ogrodzeniowe

Osłony ogrodzeniowe

Do zacienienia ogrodzeń, płotów i balkonów oferujemy osłony ogrodzeniowe wykonane z bambusu, trzcin, tworzywa sztucznego oraz siatki cieniujące. Osłony na ogrodzenie czy też siatki cienujące sa idealnym sposobem aby stworzyć większą prywatność w ogrodzie, na tarasie i balkonie. Zapobiegają przenikaniu światła słonecznego, wiatru, kurzu czy nadmiernego hałasu z okolicy.

Naturalne osłony ogrodowe doskonale sprawdzają się jako parawan do zasłonienia niezbyt atrakcyjnych zakamarków oraz w miejscach gdzie chcemy wytworzyć naturalny lub egzotyczny charakter. Siatki cieniujące wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, są lekkie, odporne na UV a to gwarantuje ich długą żywotność. Osłony na ogrodzenie, takie jak siatki cieniujące cieszą się popularnością głównie ze względu na łatwość montażu, niskie koszty utrzymania, długą żywotność oraz nowoczesny wygląd.
 

Liczba produktów: 8
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00