Szanowni klienci, niestety w chwili obecnej wszystkie firmy kurierskie są bardzo zajęte i w zwiazku z tym dochodzi do opóźnień w dostawach. Dostawa towaru może trwać aż 3-4 dni od dnia wysyłki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Siatki na ptaki

Siatki na ptaki

Siatki na ptaki ochronią Twój sad, plantację czy ogród przed atakami szpaków, kosów czy innych gatunków ptaków. Po ich zainstalowaniu ograniczysz straty w zbiorach do minimum. Siatki przeciw ptakom można użyć do osłony jak krzewów, tak i drzew owocowych ale również do ochrony stawów. Siatki ochronne przeciwko ptakom są bardzo lekkie i wytrzymałe. Najczęściej są wykonane z polietylenu lub polietylenu o dużej gęstości.

Poprzez zastosowanie do produkcji wysokiej jakości materiałów (PP, PE, HDPE) gwarantowna jest ich długa żywotność. W optymalnych warunkach siatki na ptaki wytrzymają od 5-10 lat. Są odporne na deszcz, śnieg, mróz oraz promieniowanie UV. Rozmiary oczek w siatkach na ptaki są różne, ale są zaprojektowane tak, aby owadz (pszczoły) mogły bey problemu przelecieć, ale ptaki nie mogły się dostać do słodkich owoców. Oferujemy różne rozmiary siatek przeciwko ptakom w zależności od wielkości roślin.
Po zakończeniu sezonu można siatkę zachować i wykorzystać na następny rok.

Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00