Drodzy klienci, w dniu 07.12.2023 odbędzie się inwentaryzacja naszego magazynu. W tento dzień nie będą realizowanie żadne zamówienia. Nie będzie obsługiwana nasza telefoniczna obsługa klienta. Wszystkie pytania prosimy kierować pisemnie na nasz email. Zamówienia będą realizowane od 08.12.2023. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Kotwiące szpilki metalowe służą do kotwienia mat, włóknin i folii. Dzięki ich kształtowi agrowłóknina ściółkująca lepiej utrzymuje się na stromych zboczach.
Długość i liczba szpilek metalowych do agrowłókniny potrzebnych do zakotwiczenia maty lub włókniny ogrodowej zależna jest od nachylenia zbocza i spójności podłoża: im twardszy grunt, tym krótsze mogą być szpilki.
W odróżnieniu od drewnianych kołków, metalowe szpilki do agrowłókniny wykonane są z metalu, co obniża ich cenę. Szpilki nie są ocynkowane.
W przypadku stosowania tymczasowej ochrony przeciwerozyjnej, szpilki metalowe wytrzymują dłużej niż sama ochrona. Rdzewieją dopiero po latach, kiedy geomata jest już przerośnięta roślinami i zakotwiczona przez system korzeniowy roślinności.
Parametry techniczne kotwiących szpilek metalowych Geopin Steel
PARAMETER | WARTOŚĆ |
Materiał | stal |
Szerokość główki | 5–7,5 cm (w zależności od typu) |
Długość szpilki | 15, 20 lub 30 cm |
Średnica drutu | 3 lub 4 mm |
Ilość szpilek w opakowaniu | 50, 100 lub 500 szt. |
Kolor | szary |
Typ opakowania | pudełko |
Skład | stal |
Kolor | szary |
Zastosowanie produktu | złącza i uchwyty |
Nasz profesjonalny personel pomoże w doborze i wyjaśni sposoby oraz procedury korzystania z naszych produktów.
Nic nie znaleziono, zapytaj jako pierwszy.