+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Siatki

Siatki

Oferujemy siatki do ochrony skarp przed erozją i do ochrony roślin sadzonych na stromych zboczach i w ogrodach. Oferujemy również siatki przeciw ptactwu, które służą jako pomoc dla rolników w zakresie ochrony upraw i roślin, siatki do rynnien lub stawów, które służą jako zabezpieczenie przed spadającymi liśćmi. Siatki wspomagające uprawę winorośli i warzyw.

Ochronne siatki pomagają w hodowli, plantacji, ale również w zwalczaniu wielu szkodników ogrodowych. Nasza oferta obejmuje również siatki ochronne przeciw ptakom. Oferujemy siatki ochronne do rynien lub stawów, służących jako ochrona przed liśćmi. Jesienne liście zatykają rynny, ale również gromadzą się w naszych oczkach wodnych. Muszą być one dość intensywne czyszczone i konserwane, dlatego łatwiej jest zainstalować plastikową siatkę ochronną i zaoszczędzić wiele kłopotów i zmartwień. Jest to również zysk ekonomiczny, jeżeli nie będą gromadzić się liście w rynnach, nie będzie powstawała wilgoć, a tym samym znacznie przedłuży to żywotność rynien.

Siatki ochronne są bardzo lekkie i wytrzymałe. Są one wykonane przeważnie z polietylenu lub polietylenu o dużej gęstości. Użycie wysokiej jakości materiałów (PP, PE, HDPE) gwarantuje długą żywotność produktów.

Rozmiary oczka siatki są różne, zaprojektowane w taki sposób, aby owady (pszczoły) bez problemów przelatywały przez siatkę, natomiast ptactwo nie dostawało się do słodkich owoców. Istnieją różne rozmiary sieci, które są dobierane w zależności od wielkości roślin.

Liczba produktów: 7
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00