+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Siatki

Siatki

Oferujemy wiele różnych rodzajów siatek, które zapobiegają uszkodzeniom roślin czy budynków. Przykladem moga być siatki ochronne przeciw ptakom, które służą jako pomoc hodowcom w uprawiach roślin, owoców czy roślin. Siatki do rynn lub oczek wodnych, które służą jako ochrona przed opadającymi liśćmi. Siatki wspomagające uprawę winorosli czy warzyw.

Siatki stosuje się również doochrony skarp przed erozją oraz do zabezpieczenia wysadzonych roślin na stromych zboczach w ogrodzie – siatki przeciwerozyjne.
Siatki ochronne są świetnym pomocnikiem hodowców, ale przede wszystkim sadowników w walce z różnymi szkodnikami. Oferujemy siatki na ptaki  ale również siatki do rynn czy oczek wodnych, które ochronia przed liśćmi. Jesienia liście zatykaja rynny czy też zanieczyszczają oczka wodne. Oba dwa się stosunkowo trudno czyści czy konserwuje, a dlatego jest łatwiej nainstalować ochronne siatki, co w konsekwencji pozwoli oszczędzić wiele wysiłku i czasu.

W przypadku rynien jest to również zysk ekonomiczny. Nie będą sie gromadziły liście w rynnach, a co za tym idzie i wilgoć, a tym samym znacząco przedłużymy żywotność rynnien.
W naszym sortymencie znajdziecie również siatki na krety. Siatki te ochronią wasz trawnik przed tak mało widzianym kretem. Doskonałe rozwiązanie jak pozbyć się kreta z ogrodu.

Siatki przeciwśniegowe to siatki ochronne, które są odporne na niekorzystne wpływy warunków atmosferycznych. Sa odporne na mróz (do -30°C), śnieg, silny wiatr, promieniowanie UV czy inne zjawiska przyrody.

Siatki drogowe ostrzegawcze wykorzystuje się w sytuacjach, gdy wymagane jest tymczasowe ale szybkie ograniczenie niebezpiecznego terenu. Najczęściej używane są podczas prowadzenia robót drogowych, na budowach, czy też do odgraniczenia terenów prywatnych.

Liczba produktów: 7
Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00