Szanowni klienci, niestety w chwili obecnej wszystkie firmy kurierskie są bardzo zajęte i w zwiazku z tym dochodzi do opóźnień w dostawach. Dostawa towaru może trwać aż 3-4 dni od dnia wysyłki. Dziękujemy za wyrozumiałość.

+48 666 585 318 (Pon-Pt 8:00-16:00)
Kraj dostawy

Siatki drogowe

Siatki drogowe

Siatka ostrzegawcza służy do odgrodzenia i zabezpieczenia różnego rodzaju niebezpiecznych miejsc tj. place budów, terenów prywatnych, wykopów. Chroni ogrodzone obszary przed wejściem osób nieupoważnionych lub dzikich zawierząt. To dobry i w miarę tani sposób oznakowaniw niebezpiecznych miejsc.

Siatka ogrodzeniowa drogowa jest wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego materiału odpornego na działanie promieniowania UV, na niskie czy wysokie temperaturz, wilgoć i wiatr. Pomarańczowy kolor sprawia, że siatka jest widoczna i dlatego można ją używać jako siatkę ostrzegawczą. Zachowa swój kolor i przy długotrwałym  używaniu. Łatwa w instalacji oraz do transportu i przechowywania.

 

 

Siatki przeciwśniegowe zabezpieczają przed nawiewaniem śniegu na drogi, autostrady, linie kolejewe. Wykorzystywane są również do ochrony przed zamieciami przy stokach narciarskich, do zabezpieczenia drzew i krzewów przed zwierzętami czy też jako siatka ochronna na plac budowy. Dzięki charakterystycznemu czarnemu kolorowi są dobrze widoczne i z większej odległości, nawet przy złej pogodzie. Wykonane są z trwałego materiału, który gwarantuje wyjątkową odporność na promieniowanie UV oraz na trudne warunki atmosfetyczne, takie jak niskie temperaturz oraz napór śniegu naniesionego przez wiatr. Siatki przeciwśnieżne są łatwe do instalacji a można je wykorzystać na wiele sezonów.

Hotline Potrzebujesz poradzić w wyborze produktu lub złożenia zamówienia?
+48 666 585 318 info@geomall.pl W dni powszednie od 8:00 do 16:00